مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق تمدید شدمهلت ثبت نام و تمدید بیمه تکمیلی اعضای صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور تا چهارشنبه (10 مرداد) تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی برای اعضای محترم صندوق حمایت که 31 تیرماه خاتمه یافته بود برای افرادی که موفق به ثبت نام یا تمدید بیمه تکمیلی درمان خود نشده‌اند تا تاریخ 10 مرداد ماه جاری تمدید شد.

اعضای استان تهران و البرز می‌توانند از ساعت 9:00 لغایت 15 با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: بلوار نلسون ماندلا (جردن)، کوچه شهید انصاری، پلاک 6، واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

همچنین جهت تسهیل در ثبت نام اعضایی که خارج از استان تهران و البرز سکونت دارند، با در دست داشتن مدارک می‌توانند به اداره کل ورزش و جوانان استان محل سکونت‌شان مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.

لازم به ذکر است پرداخت هرگونه وجه در این خصوص صرفا از طریق شماره حساب 1-5294790-818-181 بانک اقتصاد نوین به نام شرکت لیزینگ قهرمانان ورزشی متعلق به صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور یا از طریق دستگاه pos مستقر در محل صندوق امکان پذیر است. همچنین از اعضای محترم درخواست می‌شود که مبلغ حق عضویت (500.000 ریال) و مبلغ ثبت نام بیمه تکمیلی را بصورت جداگانه به حساب صندوق واریز کنند.

مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:
1-اصل شناسنامه سرپرست و افراد تحت تکفل
2-اصل کارت ملی سرپرست و افراد تحت تکفل
3-دفترچه بیمه سرپرست و افراد تحت تکفل
4-دریافت پرینت بانکی شماره 24 رقمی شبا

جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه رازی) 1397 به شرح ذیل می باشد:برای دریافت فایل ثبت نام روی تصویر زیر کلیک نمایید.