آخرین مهلت تمدید ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوقمهلت ثبت نام و تمدید بیمه تکمیلی اعضای صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور برای آخرین بار تا چهارشنبه (24مرداد) تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی برای اعضای محترم صندوق حمایت که هفته گذشته خاتمه یافته بود برای افرادی که موفق به ثبت نام یا تمدید بیمه تکمیلی درمان خود نشده‌اند برای آخرین بار تمدید شد و ثبت نام از روز شنبه 20 مرداد ماه تا 24 همین ماه در محل صندوق صورت می گیرد.

اعضای استان تهران و البرز می‌توانند از ساعت 8:00 لغایت 15 با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: بلوار نلسون ماندلا (جردن)، کوچه شهید انصاری، پلاک 6، واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.


لازم به ذکر است پرداخت هرگونه وجه در این خصوص صرفا از طریق شماره حساب 1-5294790-818-181 بانک اقتصاد نوین به نام شرکت لیزینگ قهرمانان ورزشی متعلق به صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور یا از طریق دستگاه pos مستقر در محل صندوق امکان پذیر است. همچنین از اعضای محترم درخواست می‌شود که مبلغ حق عضویت (500.000 ریال) و مبلغ ثبت نام بیمه تکمیلی را بصورت جداگانه به حساب صندوق واریز کنند.

مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:
1-اصل شناسنامه سرپرست و افراد تحت تکفل
2-اصل کارت ملی سرپرست و افراد تحت تکفل
3-دفترچه بیمه سرپرست و افراد تحت تکفل
4-دریافت پرینت بانکی شماره 24 رقمی شبا

جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه رازی) 1397 به شرح ذیل است:برای دریافت فایل ثبت نام روی تصویر زیر کلیک نمایید.