ورزشگاه تربت حیدریه و سالن ژیمناستیک خراسان رضوی افتتاح می‌شوندورزشگاه فوتبال تربت حیدریه و سالن ژیمناستیک خراسان رضوی توسط وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شوند.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزش کشور و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان، در راستای افزایش سرانه ورزشی کشور در دولت تدبیر و امید، امروز (شنبه) ورزشگاه پنج هزارنفری آزادی تربت حیدریه و سالن ژیمناستیک مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع) خراسان رضوی با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهند شد.

کار ساخت ورزشگاه فوتبال تربت حیدریه با ظرفیت بیش از 5000 نفر تماشاگر از سال 1388 آغاز شد که شامل فضاهای اداری، فضاهای خدماتی، سونای خشک، اتاق ماساژ، رختکن بازیکنان، مربیان و داوران، اتاق بهداری و تست دوپینگ، نمازخانه، جایگاه خبرنگاران و فیلمبرداران، جایگاه تشریفات و اتاق تاسیسات است.

کار ساخت سالن ژیمناستیک ثامن الائمه (ع) خراسان رضوی با زیر بنای 4800متر مربع در سال 1390 آغاز و در بهمن ماه 1397 به مرحله بهره برداری رسیده. این سالن ویژه آقایان و بانوان بوده و دارای گنجایش 700 نفر تماشاگر است. این دو پروژه ورزشی توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ساخته و آماده افتتاح شده است.