پیشکسوت والیبال زنان: اصلاح آئین نامه صندوق کار مدبرانه‌ای است/در تمام رشته‌ها نیاز به یک کی‌روش داریممینا فتحی پیشکسوت والیبال زنان ایران با ابراز امیدواری نسبت به آینده صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بررسی و اصلاح آئین نامه این صندوق را کار خوب و مدبرانه ای دانست.

مینا فتحی بانوی پیشکسوت والیبال ایران در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: آقای ابطحی مدیرعامل صندوق دستور افزایش حقوق ها و بررسی و اصلاح آئین نامه این صندوق را داده این کار بسیار خوب و ارزنده ای است و آینده خوبی در انتظار صندوق خواهد بود.

وی درباره فدراسیون والیبال نیز اظهار داشت: به دلیل بیماری کمتر می‌توانم به فدراسیون سر بزنم فقط برای تماشای مسابقات می‌روم چون از فعالیت و تلاش دختران والیبالیست لذت می‌برم.

فتحی ادامه داد: هرچقدر زودتر تکلیف انتخابات فدراسیون مشخص شود قطعاً برای ورزشکاران و تیم ها بهتر خواهد بود. به نظر من مهم نیست که حتما مدیر فدراسیون از این خانواده باشد فقط باید به درستی مدیریت کند و با ارگان های مختلف ارتباط داشته باشد.

این بانوی پیشکسوت درخصوص بازیکن سالاری نیز گفت: در والیبال دختران کمتر این موضوع وجود دارد بیشتر برای مردان است. البته نظرخواهی اشکالی ندارد اما اینکه بازیکنان تصمیم گیرنده تیم ها باشند درست نیست. مربی نباید چنین اجازه ای بدهد. ما در تمام رشته ها نیاز به یک کی‌روش داریم که دیسیپلین داشته باشد.