دارنده 6 مدال پارالمپیک در گفت‎وگو با صندوق:

جزء اولین نفراتی بودم که به عضویت صندوق حمایت درآمدم/شرایط بهتر از گذشته استدارنده 6 مدال پارالمپیک گفت: سال 83 جزء اولین نفراتی بودم که به عضویت صندوق حمایت درآمدم.

جواد حردانی در گفت‌وگو با روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در خصوص شرایط کنونی خود اظهار داشت: پس از بازی‎هایی آسیایی جاکارتا مدتی را استراحت و به تازگی تمرینات خودم را برای حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی کشور آغاز کردم. این رقابت‎های پس از ماه مبارک رمضان و احتمالا به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در صورتی که بتوانم رکوردهای مورد نیاز را در مسابقات قهرمانی کشور به ثبت برسانم، راهی پیکارهای جهانی امارات که حکم کسب سهمیه پارالمپیک را دارد، خواهم شد.

دارنده 6 مدال بازی‎های پارالمپیک یادآور شد: در حال حاضر شرایط خوبی دارم و فدراسیون جانبازان و معلولین هم توجه کافی را به رشته ما می‎کند. نسبت به گذشته شرایط بهتر و آن امکاناتی که نیاز داشتیم، فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: در المپیک 2004 آتن به مدال نقره رشته پرتاب دیسک دست پیدا کردم. در بازی‎های سال 2008 یک طلا در پرتاب دیسک و یک مدال برنز در پرتاب نیزه گرفتم. در پارالمپیک 2012 لندن یک طلا در پرتاب دیسک به دست آوردم و در سال 2016 هم در پرتاب نیزه با بدشانسی به مدال برنز بسنده کردم.

حردانی گفت: جزء اولین نفراتی هستم که به عضویت صندوق حمایت درآمدم. حوالی سال‎های 83-84 بود که عضو صندوق شدم. در آن زمان 80 هزار تومان از صندوق حقوق دریافت می‎کردم که خدا را شرایط امروز بهتر از گذشته شده است. امیدوارم شرایط صندوق روزبه‎روز بهتر شود و این سازمان بتواند حمایت‎های بیشتری از قهرمانان و پیشکسوتان داشته باشد.