پیشکسوت استقلال در گفت‎وگو با صندوق حمایت:

استقلال در شرایط روحی مناسبی قرار ندارد/ شاهد اتفاقات خوبی در صندوق حمایت هستیمپیشکسوت استقلال گفت: از زمانی که ابطحی به عنوان مدیرعامل جدید صندوق منصوب شده است، شاهد اتفاقات خوبی هستیم.

گودرز حبیبی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در خصوص نتایج اخیر استقلال و شرایط این تیم برای دیدار مقابل الهلال عربستان، اظهار داشت: به اعتقاد من اگر شرایط روحی تیم برای دیدار مقابل الهلال مناسب باشد، می‎توانیم دست پر میدان را ترک کنیم؛ اما متاسفانه اینگونه که از شواهد امر پیداست، تیم در شرایط روحی مناسبی قرار ندارد.

وی با بیان اینکه استقلال ایران بازی سختی مقابل الهلال دارد، افزود: از صمیم قلب آرزو می‎کنم که تیم در این دیدار برنده زمین را ترک کند اما احساس می‎کنم مسائل و حواشی اخیر تیم را تحت تاثیر قرار داده است.

پیشکسوت استقلال با اشاره به شکست این تیم مقابل پرسپولیس یادآور شد: همیشه یک طرف بازی برد و طرف دیگر باخت است. ما باید برای برد برنامه داشتیم باشیم که در شهرآورد پایتخت چنین نبود اما در هر صورت امیدوارم این مسائل در بازی با الهلال جبران شود و نماینده کشورمان با دست پر به ایران بازگردد.

وی خاطرنشان کرد: فرصت برای جبران نتایج در لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد و تیم می‎تواند از گروه خود صعود کند ولی به اعتقادم شانس زیادی در لیگ برتر ایران نداریم و باید تمرکز خودمان را روی کسب سهمیه معطوف کنیم.

حبیبی با اشاره به اقدامات اخیر صورت گرفته در صندوق حمایت گفت: از زمانی که ابطحی به عنوان مدیرعامل جدید صندوق منصوب شده است، شاهد اتفاقات خوبی هستیم. روند کاری صندوق رو به رشد است و امیدوارم هر روز شاهد اتفاقات بهتری در صندوق حمایت باشیم.

وی تصریح کرد: پس از حضور ابطحی در صندوق حمایت، توجه بیشتری به پیشکوستان صورت می‎گیرد البته اعتقاد دارم که هنوز کافی نیست و باید این توجهات بیشتر باشد.