دیدار خواهران منصوریان با دکتر ابطحیصبح امروز (چهارشنبه) شهربانو و الهه منصوریان قهرمانان ووشو ایران و جهان با حضور در محل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با دکتر ابطحی مدیرعامل این صندوق دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، شهربانو و الهه منصوریان از مدال آوران جهانی و آسیایی در رشته ووشو با حضور در صندوق حمایت با دکتر سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل این صندوق دیدار و درخصوص مشکلات خود گفت و گو کردند.

دکتر ابطحی در این دیدار با اشاره به قهرمانی و تلاش این بانوان ورزشکار ایران زمین بیان داشت: شخصیت شما برای ورزش شناخته شده است ، تهیه و اکران فیلم صفر تا سکو که روایت هنری حضور قدرتمند شما در عرصه ورزش قهرمانی در سطح بین المللی و جهانی است به خوبی توانست همت و اراده پولادین شما را به تصویر بکشد و میلیون ها ایرانی با اکران این فیلم در سینما و نیز با توزیع آن در شبکه نمایش خانگی و همچنین با اکران بین المللی آن با زندگی و ورزش قهرمانی شما آشنا شدند و من شاهد بودم که در اکران فیلم در سالن برج میلاد همه تماشاگران به احترام شما ایستاده و از تلاش شما تقدیر کردند. شما می‌توانید مشوق حضور زنان بیشتری در این راه باشید. وظیفه ما هم حمایت از شماست و مصمم هستیم که شأن و جایگاه قهرمانان به خصوص بانوان قهرمان را ارتقا دهیم و از همه فرصت ها برای ارتقای شأن و جایگاه بانوان قهرمان و پیشکسوت استفاده کنیم.

شهربانو منصوریان به عنوان تنها زن جودوکاری که 4 دوره متوالی از سال 2011 تا 2017 مدال طلا مسابقات جهانی این رشته را کسب کرده با ابراز خوشحالی از این دیدار گفت: از تمام ورزشکارانی که به صندوق رفت و آمد می کنند و خیلی ها شنیدیم که مدیریت جدید صندوق رابطه بسیار خوبی با ورزشکاران دارد و هرکاری از دستش بربیاید برای این قشر انجام می دهد که امروز این موضوع برای ما ثابت شد. ما زنان ورزشکاران مدال آور شرایط سختی داریم و فرصت های زیادی برای حضور در مسابقات برایمان فراهم نیست امیدوارم تمهیداتی درنظر گرفته شود که به ما توجه بیشتری شود.

الهه منصوریان هم عنوان داشت: دو طلا جهانی و یک طلا جام جهانی مسابقات ووشو و دونقره و یک برنز بازی های آسیایی در کارنامه ام دارم. الان در لیگ چین بازی می کنم و اول مرداد ماه در مسابقات جهانی شانگهای رقابت خواهم کرد. هدف ما کسب افتخار برای کشور است و در همین راه تلاش می کنیم ولی به هرحال نیاز حمایت مسئولان داریم. خیلی خوشحالم که امروز به صندوق آمدم سال ها بود که اینجا نیامده بودم ولی با تعریف هایی که از دکتر ابطحی شنیدم تصمیم گرفتم بیشتر با ایشان آشنا شوم و دغدغه هایم را مطرح کنم.

دکتر ابطحی در پایان این دیدار با اهدای هدایایی به این قهرمانان نسبت به پیگیری درخواست های این ورزشکاران قول مساعد داد.