دکتر ابطحی با مدیریت و درایت هم به پیشکسوتان و هم به امور صندوق رسیدگی بیشتری خواهد کردمسعود صالحیه پیشکسوت والیبال ایران با بیان اینکه دکتر ابطحی از زمانی که مسئولیت مدیریت صندوق را برعهده گرفته قدم های خوبی برای پیشکسوتان و قهرمانان برداشته ابراز امیدواری کرد در سال جدید با حمایت‌های مالی وزارت ورزش چرخ صندوق بهتر از گذشته بچرخد و بار مدیرعامل آن کمتر شود.

پیشکسوت والیبال: دکتر ابطحی با مدیریت و درایت خود در سال جدید به پیشکسوتان و هم به امور صندوق رسیدگی بیشتری خواهد کرد


مسعود صالحیه پیشکسوت والیبال ایران در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: از زمانی که دکتر ابطحی مسئولیت مدیریت صندوق حمایت را برعهده گرفته قدم های خوبی در ارتباط با پیشکسوتان و قهرمانان برداشته و تا حدی که می توانسته زحمت کشیده و برای بهتر شدن شرایط آن ها و برای رفع مشکلاتشان تا حدی که توان داشته کار انجام داده است.

وی ادامه داد: گردهمایی هایی که در این مدت تشکیل شده خیلی خوب بوده است. به عنوان مثال اواخر سال گذشته مراسم خوبی برای تجلیل از علی اکبر حیدری گرفته شد، روز خوبی بود که پیشکسوتان کنار هم قرار گرفتند، این دورهمی ها باعث شادی پیشکسوتان می شود.

صالحیه اظهار داشت: انشالله در سال جدید وزارت ورزش از نظر مالی به صندوق حمایت کمک کند یا شرکت ها بیشتر فعالیت داشته باشند تا چرخ صندوق به خوبی بچرخد و مشکلات و بار آقای ابطحی کمتر شود. در سال جدید با مدیریت و درایتی که دکتر ابطحی دارد هم به پیشکسوتان و هم به امور صندوق رسیدگی بیشتری خواهد کرد.

این پیشکسوت والیبال درخصوص شرایط این رشته نیز گفت: کولاکویچ سرمربی تیم ملی به تهران آمده و تمرینات آماده سازی برای لیگ جهانی، جام ملت ها و مسابقات گزینشی 2020 توکیو آغاز شده است. نیاز به ادغام پیشکسوتان تیم ملی و جوانان هست و باید بیشتر از جوانان استفاده شود تا جوانان برای المپیک 2024 آماده شوند چون در المپیک 2020 نمی توانیم با تیم جوان یک دست نتیجه بگیریم.

وی که معتقد است لیگ والیبال ایران زود تمام شده و این به ضرر تیم ملی است، اظهار داشت:تیم ملی از دل یک لیگ خوب بیرون می آید. بیشتر کشورها که برنامه دارند لیگ را زمانی تمام می کنندکه دو تا سه هفته زمان به شروع مسابقات لیگ جهانی باقی مانده و بازیکنان با آمادگی خوبی به میدان می روند. تمرینات اردویی بلند مدت در سه-چهار مقطع بازیکنان را از نظر روحی کسل و آسیب دیدگی را هم تشدید می کند. مربیان تیم خارجی بعضی از بازیکنان جوان را ندیده اند باید گزینش شوند با فیلم فایده ندارد باید مربی تیم ملی یا دستیارانش باید لیگ را از نزدیک تماشا کنند.

صالحیه با تأکید براین که مسابقات گزینشی المپیک 2020 بسیار مشکل است، عنوان کرد: باید در دو مسابقه شرکت کنیم،تیم های اول راهی المپیک می شوند.یک گزینش آن مسابقات قاره ای است که بین 24 تیم در گروه یک تیم بالا می آید که به اتفاق ژاپن می 7 تیم شوند یک شانس هم در مسابقات آسیایی است که تیم اول راهی المپیک می شود.