جاسمیان: باید از صندوق حمایت تقدیر شود/کی‌روش چه گلی به سر فوتبال ما زد؟!پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با بیان این که اقدامات اخیر صندوق حمایت برای پیشکسوتان بسیار خوب بوده است، گفت: باید از صندوق حمایت به خاطر این تلاش و حمایت تقدیر و تشکر کرد.

حمید جاسمیان پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره سرمربی تیم ملی فوتبال بیان داشت: نباید پول به خارجی ها بدهیم. ما مربیان ایرانی خوبی مانند امیر قلعه نویی، حسین فرکی، گل محمدی، مایلی کهن و خیلی های دیگر را داریم که دارای شخصیت هستند و خوب کار می‌کنند. کی روش چه گلی به سر فوتبال ما زد.

این پیشکسوت ادامه داد: در مسابقات خارجی وقتی داور اشتباهی مرتکب می شود بازیکنان اعتراضی نمی کنند ولی فوتبالیست های ما به داور حمله می کنند و با دست به او اشاره می کنند. جایگاه مردانگی و کسوت در مسابقات لیگ برتر از بین رفته و جنجالی شده است.

جاسمیان درباره مصاحبه اخیر جعفر کاشانی نیز گفت: فکر نمی کنم منظور جعفر از بین بردن زحمات کسی باشد. من او را می شناسم و افتخار داشتم کاپیتان او هم در پرسپولیس هم در باشگاه شاهین باشم. سرمربی و بازیکنان، مدیریت و همه برای باشگاه پرسپولیس زحمات زیادی کشیده اند

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان این که صندوق حمایت در چند وقت اخیر به خوبی از پیشکسوتان حمایت کرده است، گفت: باید از صندوق برای این تلاش و حمایت تشکر و قدردانی شود.