داورزنی: با این وضع مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر استمحمدرضا داورزنی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از سفرش به اهواز برای توضیح خواستن از مسئولان بومی و برگزار کننده‌ درباره حواشی فینال جام حذفی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از ایسنا، محمد رضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره حواشی به وجود آمده در جام حذفی فوتبال ایران که با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید اظهار کرد: بعد از اتفاقات پیش آمده سلطانی‌فر به ما دستور داد که دوشنبه عازم اهواز شویم و مقصران این قضیه را بررسی کنیم. امروز(دوشنبه) به همراه مسئولان کمیته اخلاق و مدیریت حراست وزارت ورزش به این شهر خواهیم رفت.

او ادامه داد: ما عوامل را بررسی خواهیم کرد و از مسئولان شورای تأمین و استداندار محترم خوزستان توضیحاتی را می‌خواهیم. اتفاق خوبی در اهواز نیفتاد و این حق داماش بود و نباید این اتفاقات برای هوادارانش می‌افتاد. ازدیاد جمعیت بیش از اندازه موجب این اتفاقات شد.

داورزنی در این باره افزود: مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون باید پاسخگو این مسائل باشند. در اصفهان شبیه چنین اتفاقی افتاد اما تفاوتش این بود که بعد از بازی اتفاقات ناگواری پیش آمد که زیبنده فوتبال ایران نبود. اگر قرار است این گونه باشد، مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است. نباید شیرینی این مسابقات را با چنین رخدادها و اخلاق‌های بدی تلخ کنیم. مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ به همراه نیرو انتظامی باید این مسائل را پیش‌بینی می‌کردند تا چنین مشکلاتی پیش نیاید.