عباسعلی و قراری زاده به برنز لیگ جهانی کاراته وان 2019 شانگهای رسیدندمهدی قراری زاده و حمیده عباسعلی در دومین روز از چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان با شکست حریفان خود در رده بندی این رقابت‌ها به مدال برنز دست یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور ، مهدی قراری زاده در وزن ۸۴ - کیلوگرم، چهارمین مرحله لیگ برتر جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ به میزبانی شانگهای چین در رده بندی به مصاف "پناه عبدلایف" از آذربایجان رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه 7 بر یک به سود نماینده کشورمان به پایان رسید و قراری زاده به مدال برنز مسابقات دست یافت. قراری زاده ابتدا یک بر صفر آنتوان ایساکائو از بلاروس را شکست داد. سپس ۷ بر صفر از سد دانیر یولداشف قزاقستانی گذشت.در سومین بازی ۶ بر 4 جسی داکوستا از فرانسه را مغلوب کرد و در نیمه نهایی 2 بر صفر مقابل اوگور آکتاش از ترکیه مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

در ادامه مسابقات، در وزن ۶۸+ کیلوگرم بانوان، حمیده عباسعلی در رده بندی این رقابت‌ها به مصاف "سلیو فراکوتی" از ایتالیا رفت و در پایان عباسعلی با نتیجه 3 بر 2 این کاراته‌کا را شکست داد و به مدال برنز دست یافت. نقره کاراته وان امارات ۲۰۱۹ و یک نقره و ۲‌ برنز کاراته وان های ۲۰۱۸ در کارنامه این کاراته کا دیده می‌شود.