پیشکسوت کشتی: با همت دکتر ابطحی تحولات خوبی در صندوق رخ دادحیدری در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: از صندوق برای اقدامات اخیر خود از جمله تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان تقدیر و تشکر دارم.

وی افزود: من بعنوان یک پیشکسوت خوشحالم که از من و پس از آن محمد نصیری که دنیا به قهرمانی هایش افتخار می کند تجلیل شد و افتخار بالاتر این است که در زمان مدیریت دکتر ابطحی این مهم رخ داد.

حیدری با بیان اینکه پیشکسوتان به چنین توجه هایی نیاز دارند، ادامه داد: خوشحالم که چنین اقدام هایی در صندوق به یک بار ختم نمی شود و تداوم دارد این عمل ارزشمند باعث تقویت روحیه پیشکسوتان و ای برای نسل جوان حاضر در ورزش است که مطمئن خواهند شد که افتخار آفرینی های کنونی آن ها از یادها نخواهد رفت.

وی با اشاره به افتتاح خانه پیشکسوتان گفت: خوشحالیم که مکانی برای گرد هم آمدن داریم و از راه‌اندازی کمپین نجات نیز خرسندم اقدامی که به واسطه اعتبار و آبروی ورزشکاران بتوان برخی اختلاف های اجتماعی را به مصالحه کشاند.

این پیشکسوت که با اهدای مدال المپیک خود جان جوان اعدامی را نجات داده، افزود: ورزشکاران همیشه به خاطر احترامی که نزد مردم دارند، در امور خیر و میانجی گری پیشقدم هستند. مردم هم به احترام آن ها بخشش می کنند و در گلریزان ها شرکت می کنند. کار من کوچک بود و امیدوارم از پتانسیل اجتماعی پیشکسوتان پهلوان و قهرمان بتوان برای چنین مقاصد انسانی بهره برد.