طلای بازی‌های آسیایی در دستان سارقان

18 مدال دوران قهرمانی ابراهیم جوادی سرقت شدشب گذشته (یکشنبه) منزل مسکونی ابراهیم جوادی پیشکوت کشتی ایران و دارنده ۴ طلای جهان و یک برنز المپیک هدف سرقت قرار گرفت.

ابراهیم جوادی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، با اعلام این مطلب اظهار کرد: ما همیشه در منزل هستیم اما ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه دیشب پس از تماس پسرم برای شام به منزل او رفتیم و سپس ساعت ۱۲ شب نیز بازگشتیم اما متاسفانه مشاهده کردیم سارق یا سارقین ۲ قفل درب ضد سرقت را شکسته‌اند و اقدام به سرقت کرده اند.

دارنده ۴ طلای جهان افزود: علاوه بر سرقت وسایلی مانند فرش، سماور آنتیک با ارزش و ساعت ایتالیایی بزرگ رومیزی که حدود ۲۰ کیلو وزن داشت، سارقان تمام مدال هایم را هم از ویترین دزدیدند و متاسفانه ۱۸ مدال دوران قهرمانی ام از جمله ۴ طلای جهان، ۲ طلای بازی های آسیایی، ارتش های جهان، ۵ مدال‌جام‌های گذشته، جام دانکلوف و ... به سرقت رفت.

جوادی همچنین گفت: فقط یک گاو صندوق داشتیم که آن را نبرده بودند. 250 کیلوگرم وزن داشت و سارقان نتوانسته بودند آن را تکان دهند. از صبح پلیس‌ها و ماموران انتظامی در حال انگشت نگاری هستند که امیدوارم سارقان هرچه زودتر پیدا شوند.

جوادی ضمن درخواست از سارقان برای بازگرداندن مدال‌هایش، گفت: هر وسیله‌ای را که برده‌اند خیلی مهم نیست اما از آن‌ها می‌خواهم مدال‌هایم را بازگردانند و اگر پول هم خواستند به آن ها می‌دهم. این مدال‌ها به درد آنها نمی‌خورد اما من یک عمر برایشان زحمت کشیدم.

وی با گله از ساخت و ساز درب های ضد سرقت بیان داشت: این درب ها هیچ کارایی ندارند فقط مقوای بهم فشرده هستند. من به امید داشتن درب ضد سرقت با خیال راحت به میهمانی رفتم و خانه را تنها گذاشتم؛ نمی‌دانستم این درب‌ها اینقدر راحت باز می‌شود.


انتهای پیام