عضو هیات رئیسه والیبال تهران: به دنبال برگزاری سمینارهای آنلاین آموزش ورزشی هستیم/ برنامه های صندوق به پیشکسوتان انگیزه می دهدفریبا سلیمانی عضو هیات رئیسه والیبال تهران و مربی اسبق تیم ملی والیبال نشسته بانوان تاکید کرد هیات والیبال در صدد برگزاری سمینارهای آنلاین و آموزشی برای خانواده والیبال تهران در روزهای کرونا است.

سلیمانی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: من هم مانند سایر پیشکسوتان و ورزشکاران سعی می کنم در شرایط بحران کرونا و قرنطینه فعالیت ورزش خود را تا جایی که محدودیت ها در خانه اجازه می دهد داشته باشم. همچنین با شاگردانم به صورت آنلاین ارتباط دارم و برایشان برنامه ها و تمرینات در خانه می دهم البته خیلی نمی توان تمرینات توپی داد و بیشتر به دنبال آمادگی روحی و بدنسازی هستیم.

وی افزود: من از پیشکسوتان می خواهم که خودشان را در این روزها رها نکنند چون در خانه ماندن و دور بودن از جمع دوست و فامیل ناخواسته افسردگی می آورد پس با ارتباط های مجازی، مطالعه و سرگرمی های دیگر می توان کمی از دلتنگی را رفع کرد و با امید و توکل منتظر روزهای خوب بود.

سلیمانی در خصوص عملکرد صندوق حمایت گفت: برنامه های صندوق به ویژه گرامیداشت و معرفی اسطوره های ورزشی بسیار کار خوبی بوده است. دورهمی و مراسم های تجلیل در صندوق فرصتی برای تازه کردن دیدارها بود و خیلی به پیشکسوتان روحیه می داد. اغلب پیشکسوتان بعد از رها کردن ورزش حرفه ای خود را تمام شده شده و در انزوا می بینند، صندوق با این کارِ باارزش به آن ها انگیزه و روحیه مثبت داد.