مسعود صالحیه: پیشکسوتان بیشتر مراقب خودشان باشند/ قرنطینه فرصت خوبی برای مطالعه بودپیشکسوت والیبال و دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 1345 بانکوک معتقد است پیشکسوتان در شرایطی که ویروس کرونا، کل مردم جهان را درگیر کرده است باید خیلی بیشتر از دیگران مراقب خود باشند و از رفت و آمدهای غیر ضروری پرهیز کنند.

مسعود صالحیه پیشکسوت والیبال در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره شرایط حال حاضر خود گفت: تقریبا 40 روز است که در قرنطینه خانگی هستم و سعی کردم در این مدت تمامی کارهای عقب افتاده خود را انجام دهم. عاشق مطالعه و به روز کردن اطلاعاتم در مورد رشته والیبال هستم و این روزهای قرنطینه فرصت خیلی خوبی برای این کار بود.

وی در ادامه تاکید کرد: پیشکسوتان به دلیل سن بالای خود و مشکلات و بیماری هایی که ممکن است درگیر آن باشند خیلی بیشتر از جوان ها باید از خودشان مراقبت و مسائل مربوط به نظافت و بهداشت را رعایت کنند.

صالحیه همچنین بیان داشت: واقعا باید در این شرایط به دستور قرنطینه خانگی احترام گذاشت و از رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز و همچنین از مسافرت های تفریحی خودداری کرد.

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون والیبال گفت: در شرایط قرنطینه خانگی همگی باید از استرس و تنش دوری کنند و تنها مساله‌ای که حال آدمی را خوب می‌کند حفظ آرامش است.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 1345 بانکوک درباره شرایط فعلی خود اظهار کرد: روز گذشته از فدراسیون والیبال تماس گرفتند و بنده را برای جلسه فردا که "انتخابات مربی‌های تیم ملی است" به کمیته ملی المپیک دعوت کردند اما متاسفانه به دلیل مشکلی که برای چشمم ایجاد شده نمی‌توانم در این جلسه حضور داشته باشم.

این پیشکسوت در ادامه افزود: دچار پارگی مویرگ‌های چشمی شدم و چشمم دچار خونریزی شده است که هرچه سریعتر باید عمل لیزر چشمی را انجام دهم.

صالحیه در پایان ضمن تشکر از زحمات صندوق گفت: سال گذشته مراسم‌های خیلی خوبی از طرف صندوق برگزار شد و این مساله در تقویت روحیه پیشکسوتان بسیار تاثیرگذار بود؛ امیدوارم پس از پایان یافتن ویروس مهلک کرونا بار دیگر این مراسم ها ادامه یابد.