اردلان: خواهش می کنم ماسک بزنید/ بیمه تکمیلی صندوق اقدام بسیار سازنده‌ای استهمایون اردلان پیشکسوت بوکس ضمن قدردانی از دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق جهت انجام بیمه تکمیلی پیشکسوتان و قهرمانان گفت: شرایط درگیری مردم در موج دوم کرونا بسیار سخت و متفاوت است، از تمامی ورزشکاران می خواهم که در هر شرایطی از ماسک استفاده کنند.

همایون اردلان پیشکسوت بوکس و دبیر سابق فدراسیون بوکس کشور در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش گفت: متاسفانه در شرایط سخت و بحرانی قرار گرفته ایم. شاهد از دست رفتن عزیزان و هموطنان خود هستیم که این مساله واقعا سخت و وحشتناک است. موج دوم کرونا بسیار سخت و متفاوت است و طبق پروتکل های سازمان بهداشت جهانی تمامی مردم باید از ماسک استفاده کنند. بنده نیز از تمامی مردم و کلیه ورزشکاران عاجزانه تقاضا دارم که برای حفظ جان خود و عزیزانشان حتما از ماسک استفاده کنند.

پیشکسوت بوکس کشور در ادامه اظهار کرد: چند وقت پیش شنیدم که دو تن از آشنایانمان که در یک میهمانی حضور داشتند مبتلا به ویروس کرونا شدند. متاسفانه با اینکه هر دو تن پزشک بودند جان خود را از دست دادند. این ویروس خیلی وحشتناک است و با کسی شوخی ندارد، از این رو باید همه ما از تجمعات و مسافرت های غیر ضروری خودداری کنیم.

اردلان همچنین گفت: کرونا به انسان‌ها درس بزرگی داد. گاهی برای یادآوری خیلی از مسائل فقط به جنگ‌های بزرگ و خونریزی، توپ و تانک نیاز نیست؛ این ویروس نشان داد که انسان‌هایی با ثروت ماورایی هم نمی‌توانند در برابرش ایمن باشند پس چه بهتر که در این شرایط قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم و برای آرامش زمین به یکدیگر بیشتر نیکی کنیم.

دبیر سابق فدراسیون بوکس ضمن تشکر از مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان گفت: این مجموعه کمک بزرگی به ورزشکاران کرده است. چندین سال است که از بیمه تکمیلی صندوق استفاده می‌کنم و در بسیاری از مواقع به دادم رسیده است. این خدمات جزو اقدامات سازنده صندوق است.

وی همچنین صندوق را محل موثر و جایگاه امنی برای ورزشکاران عنوان کرد و گفت: این مجموعه نقطه امیدی برای قهرمانان در دوران فعالیت حرفه ای و پس از آن است. امیدوارم با در اختیار قرار دادن بودجه بیشتر، صندوق را در رسیدن به اهداف سازنده خود نزدیک کنند.

ناخدا همایون اردلان، داور بین المللی و یکی از چهره های شاخص بوکس ایران است که سابقه دبیری فدراسیون بوکس را نیز در کارنامه دارد وی اسفندماه سال 97 به عنوان سرپرست تیم ملی بزرگسالان ایران تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو منصوب گردید.