فرامرز خودنکاه: باید با کرونا کنار بیاییم/ صندوق خیلی از مشکلات را حل می‌کندپیشکسوت پرورش اندام و پاورلیفتینگ ایران معتقد است نباید به دلیل خستگی، رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی را کنار گذاشت، در حال حاضر کرونا با زندگی ما عجین شده و باید با آن کنار بیاییم.

خودنکاه پیشکسوت پرورش اندام و پاورلیفتینگ ایران در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، گفت: همانند تمام مردم ایران تابع رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی هستم. درحال حاضر با کرونا زندگی می‌کنیم بنابراین باید با آن کنار بیاییم تا هرچه زودتر از میان برود. مردم سختی های زیادی می‌کشند، امیدوارم هرچه زودتر از شرش خلاص شویم.

وی در ادامه افزود: خودمان باید کرونا را مدیریت کرده و مسائل بهداشتی را رعایت کنیم. بعد از پیک اول دوره کرونا همه مسائل بهداشتی و ایمنی رها کردند، خود من یکی از آنها هستم، وقتی بیرون می‌رفتم می‌دیدم همه با هم دست می‌دهند و رو بوسی می‌کنند، مردم واقعا خسته شده و رها کرده بودند. اما واقعا همگی باید رعایت کنیم، ماسک بزنیم و دست به دست هم دهیم تا از شر این ویروس منحوس خلاص شویم.

داور مسابقات قوی‌ترین مردان ایران اظهار کرد: در حال حاضر یک مقدار فشار بر روی باشگاه‌دارها است. کسانی که 3 ماه باشگاه آنها تعطیل بود و در شرایط فعلی مجدد تعطیل شده است. یک باشگاه اگر یک هفته هم تعطیل باشد خیلی به آن ضربه وارد می‌شود. مدیریت، مربی‌ها و کادر اجرایی بی‌کار می‌شوند. امیدوارم در این شرایط مردم به همدیگر کمک کنند تا وضعیت بدتر نشود.

خودنکاه با بیان اینکه صندوق خیلی از مشکلات قهرمانان و پیشکسوتان را حل می‌کند گفت: باید وزارت ورزش بودجه صندوق را زیاد کند تا این مجموعه بتواند به افرادی که واقعا نیازمند هستند بیش از گذشته کمک کند. ما قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی که خداراشکر وضعیت مالی نسبتا خوبی داریم آمادگی این را داریم، می‌توانیم در کنار صندوق خیلی از مشکلات را به کمک یکدیگر حل کنیم.

انتهای پیام