سیروس پور: صندوق را در استمرار برنامه هایش یاری کنیمپرویز سیروس پور پیشکسوت کشتی تلاش های خود را در سال ها حضور در کشتی کشور چه بعنوان کشتی گیر و مربی و چه مدیر از جان و دل عنوان کرد و گفت: تمام آنچه این روزها از احترام میان مردم کوچه و خیابان دارم باعث رضایت و خرسندی ام است.

سیروس پور که به تازگی توسط صندوق حمایت مورد تجلیل قرار گرفته است در گفت و گو با روابط عمومی این مجموعه اظهار کرد: از زمانی که دکتر ابطحی مدیریت صندوق را بر عهده گرفته، کارها و ایده های جالب و موثری آغاز شده از جمله برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان و بزرگان ورزش که موجب افزایش روحیه و ایجاد محبت درمیان پیشکسوتان ورزش شده است.

وی ادامه داد: در هر کدام از این مراسم ها شاهد حضور برگ های زرین و پرافتخار تاریخ ورزش کشور هستیم و خوشحالیم که در این همه گیری کرونا با رعایت دستورالعمل ها و با تعداد محدود دوباره این مراسم ها از سر گرفته شد.

سیروس پور گفت: تا چندی قبل دیدارهای ما خلاصه شده بود در مراسم ترحیم و تشییع عزیزانمان، تا آنکه با درایت مسئولان صندوق حمایت، با مشکلات اقتصادی فراوان این امر میسر شد، تا به دور از هر دغدغه ای لااقل به یاد گذشته های شیرین ساعاتی در کنار هم باشیم و دردها و گرفتاری ها روزمره را فراموش کنیم. ما باید صندوق را در استمرار این حرکت ماندنی یاری دهیم تا آرمان های قهرمانان و پیشکسوتان و استخوان خرد کرده های ورزش تحقق یابد.

پرویز سیروس‌پور کشتی‌گیر و مربی کشتی آزاد و مدیر ورزشی ایرانی است. وی سابقه مربی‌گری تیم ملی کشتی آزاد ایران را در المپیک ۱۹۷۲ مونیخ و رقابت‌های قهرمانی جهان ۱۹۶۷ دهلی نو، ۱۹۷۰ ادمونتون، ۱۹۷۱ صوفیه، ۱۹۷۵ مینسک، ۱۹۷۷ لوزان، ۱۹۷۸ مکزیکوسیتی و ریاست فدراسیون کشتی ایران را در اواخر دهه ۱۳۷۰ دارد.