گودرز حبیبی: واکسن زدم و خیلی راضی هستم/ از دکتر ابطحی تشکر ویژه می کنمپیشکسوت فوتبال کشور که طی چند روز گذشته واکسن کرونا را دریافت کرده است از نحوه برخورد کارکنان و پرسنل مرکز انجام واکسیناسیون و همچنین دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق تشکر کرد.

گودر حبیبی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: خداراشکر میکنم که بالاخره توانستیم واکسن را دریافت کنیم. امیدوارم تا پایان امسال همه‌ی گروه های سنی در کشور واکسینه شوند تا هرچه زودتر به شرایط عادی برگردیم.

وی در ادامه اظهار کرد: باتوجه به اینکه صندوق حمایت، از چندی پیش لیست پیشکسوتان بالای 70 سال را در اختیار مرکز بزرگ واکسیناسیون ایرانمال قرار داده بود کارکنان و پرسنل این مرکز در کمال احترام و خوش‌رویی با بنده برخورد کردند و این مساله بسیار باعث افتخار است، ازین بابت از روابط عمومی صندوق و در راس آن دکتر ابطحی تشکر می‌کنم.

گودرز حبیبی متولد دوم خرداد ماه۱۳۲۵ در تهران و بازیکن سابق فوتبال ایرانی است که در پست دفاع راست بازی می‌کرد. وی سابقه بازی در تیم‌های شعاع، پیکان و تاج سابق تهران را دارد. برادر بزرگ وی حسن حبیبی از فوتبالیست‌های بنام و ملی پوش قبل از او بوده‌است. وی سابقه ۵ بازی ملی نیز در کارنامه دارد.