حسن میرزاآقابیک: تجلیل از پیشکسوتان حیات دوباره ای برای آن هاست/ ثبت آنلاین بیمه موجبِ تسریع و تسهیلِ ثبت نام شده استحسن میرزاآقابیک پیشکسوت بسکتبال کشور، مراسم های تجلیل از پیشکسوتان را چون حیاتی دوباره برای آن ها دانست.

میرزاآقابیک در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: برگزاری مراسم های تجلیل از پیشکسوتان قابل تقدیر است زیرا پیشکسوتان در روزهای خانه نشینی و کناره گیری از ورزش به توجه و حمایت های معنوی نیاز دارند. خوشبختانه این امر فراموش شده با حضور دکتر ابحطی احیا شد. کارِ ارزشمندی که نمی توان بر آن قیمت گذاشت.

وی ادامه داد: برنامه های تجلیل موجب می شود تا پیشکسوتان و بزرگان ورزش علاوه بر دیدار با هم دوره ای های خود به صحنه بیایند، معرفی شوند و حیاتی دوباره برایشان است. بی شک اگر پیشینه هر امری معرفی نشود آن موضوع ارزش و اعتبارش را در میان نسل جوان از دست خواهد داد پس مراسم های صندوق الگوسازی برای نسل جوان نیز می باشد.

این پیشکسوت در خصوص ثبت نام آنلاین بیمه تکمیلی گفت: این امر تسریع و تسهیل ثبت نام بیمه را بهمراه داشته است. بسیاری از پیشکسوتان به دلیل کهولت سن امکان ثبت نام حضوری نداشتند یا به همراه نیاز داشتند. هم اکنون با ثبت نام آنلاین می توانند به راحتی با گوشی یا کامپیوتر از هر جایی و در هر زمانی اقدام به ثبت نام کنند.

وی تاکید کرد: در دنیای امروز که با سرعت در حال دیجیتالی شدن است آنلاین کردن ثبت نام ها اتفاق مثبتی است زیرا باعث کاهش رفت و آمدها به ویژه در دوران کرونا می شود.

حسن میرزاآقابیک متولد 1338 در تهران است. وی عضو تیم ملی بسکتبال به مدت ۱۶ سال، کاپیتان تیم ملی بسکتبال و مربی تیم ملی بسکتبال کشور بوده است. میرزاآقابیک همچنین مربی درجه یک بین المللی راگبی است. وی همچنین سوابق علمی و اجرایی متعددی در ورزش کشور دارد.