گفت و گو با رضا یزدانی سرمربی تیم کشتی صنایع مازندران

یزدانی: فقط به قهرمانی در لیگ فکر می کنیم/ از جویباری ها می خواهم از تیم صنایع حمایت کنندرضا یزدانی، قهرمان نامدار کشتی جهان و سرمربی تیم صنایع مازندران تاکید کرد تمام تلاش و اندیشه این تیم حضور مقتدرانه در مسابقات دور نهایی و قهرمانی در لیگ برتر کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، یزدانی گفت: تیم صنایع مازندران تنها به قهرمانی در لیگ کشتی فکر می کند و اعضای تیم در این راستا تمام تلاش خود را خواهند کرد.

پلنگ مازندران که سال گذشته هم در آخرین روزها تیم استقلال را بسته و عملکرد موفقی داشت، در مورد دیدارهای نیمه نهایی و نهایی لیگ امسال اظهار کرد: اگر چه تیم صنایع مازندران را دیر بستیم. اما با برنامه ریزی دقیق این تیم متحول شده و در مسابقات نیمه نهایی و نهایی با اقتدار ظاهر خواهد شد.

یزدانی ادامه داد: بنده افتخار می کنم یک جویباری هستم و از حمایت های مردم شهرم از تیم صنایع مازندران تشکر می کنم.
فاتح 3 مدال طلای بازی های آسیایی در پایان گفت: اگر مجوز حضور تماشاگران صادر شود. از مردم خوب جویبار، خصوصا دوستداران کشتی شهر می خواهم با حضور خود در سالن 12 هزار نفری از تیم خودشان حمایت کنند.

گفتنی است دیدارهای نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی روز پنج شنبه چهارم آذرماه در سالن 12 هزارنفری آزادی برگزار خواهد شد.
برنامه مسابقات نیمه نهایی لیگ به شرح زیر است:
صبح پنج شنبه
فولاد ذوب آمل- سهند راس
صنایع مازنداران - دانشگاه آزاد
دیدار رده بندی و فینال عصر همان روز برگزار خواهد شد.