هویت دوست پیشکسوت بوکس: حضور مربی کوبایی می تواند به بوکس ما کمک کند/ رفتار مجموعه صندوق نسبت به پیشکسوتان بسیار محترمانه استمهدی هویت دوست پیشکسوت بوکس و قهرمان اسبق آسیا معتقد است حضور یک مربی حرفه ای و سرشناس از کشور کوبا می تواند در حوزه آموزش و آمادگی تیم ملی بوکس کشور موثر باشد.

هویت دوست در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: بوکس ایران زمانی در آسیا حرف اول را می زد ولی هم اکنون تا حدودی از آن روزها دور شده ایم ولی همچنان عناوینی را در آسیا داریم. یکی از بهترین نتایج بوکس کشور در این سال ها کسب رتبه سوم مسابقات جهانی توسط دانیال شه بخش بود.

وی اضافه کرد: برگزاری لیگ منسجم و منظم بوکس می تواند به پیشرفت و توسعه این ورزش کمک کند. خوشبختانه طبق تصمیم های گرفته شده قرار است لیگ بوکس راه اندازی شود.

هویت دوست در خصوص عملکرد صندوق حمایت اظهار کرد: دکتر ابطحی و مجموعه صندوق نسبت به پیشکسوتان بسیار محترانه رفتار می کنند. این اقدام بی شک در پیشبرد ورزش کشور تاثیر دارد زیرا بهترین مشوق برای جوانان و نونهالان احترام گذاشتن به پیشکسوتان همان رشته ورزشی است.

مهدی هویت دوست متولد 1324 تهران است. او در سال های 43، 44 و 45 قهرمان بوکس کشور شد. هویت دوست سال ها کاپیتان تیم ملی بوکس ایران بود و در کارنامه خود قهرمانی آسیا و همچنین نائب رئیسی فدراسیون بوکس را دارد.