پنجشنبه 3 خرداد 1397


پیام رهبری


سال ۱۳۹۷
سال حمایت از کالای ایرانی


اخبار بیمه


دریافت مدارک بیمه‌شدگان تنها روزهای دوشنبه و سه‌شنبه
 آرشیو اخبار بیمه  

ارتباط با صندوق


لطفا" نظرات و پيشنهادات خود را براي ما ارسال داريد.پیوندها
درباره ما

صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ایران به موجب قانون برنامه سوم توسعه و تصویب هیئت وزیران در سال 1383 تحت نظارت سازمان تربیت بدنی تاسیس و آغاز به کار نمود .

هدف از تاسیس این صندوق توسعه و حمایت از موقعیت ورزش ایران از طریق افزایش درآمدحاصله از برگزاری مسابقات و فعالیتهای ورزشی و همچنین جذب کمک های مالی به منظور حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ایران بوده است .

صندوق اعتباری حمایت متشکل از واحد حمایتی، بیمه و درمان، واحد مالی و اداری، واحد روابط عمومی، اداره حقوقی و دفتر مدیریت عامل می باشد.
مدیران عامل صندوق اعتباری حمایت از ابتدا تا کنون :
در بخش روابط عمومی اموری چون ارتباط با رسانه ها، به روز رسانی و مدیریت سایت صندوق اعتباری حمایت، دیدار با پیشکسوتان ورزش کشور به صورت مستمر، پاسخگویی به درخواست ها از طریق پست الکترونیک و انتقال انتقادات و پیشنهادات به دفتر مدیرعامل، اطلاع رسانی مناسبت ها و اطلاعیه های صندوق اعتباری حمایت از طریق سامانه پیام کوتاه، مشارکت در برگزاری مراسم های تجلیل از مدال آوران و ... انجام می شود.

در بخش حمایتی نیز اموری چون عضویت و تشکیل پرونده برای قهرمانان و پیشکسوتان، ثبت نام و یا تمدید بیمه تکمیلی درمان، تکمیل اطلاعات و مدارک قهرمانی جدید اعضا و انتقال آن به واحد مالی جهت اعمال تغییرات مستمری ماهیانه، ثبت اطلاعات اعضای صندوق اعتباری حمایت در سامانه جامع ورزش کشور جهت دسترسی آسان به سوابق و دست آوردها بصورت روزانه و دریافت گزارش های آماری دقیق، پاسخگویی به تماس های تلفنی اعضا و مراجعین محترم، و ... انجام می پذیرد.

تا کنون بیش از 10 سال از آغاز فعالیت صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور می گذرد و این مجموعه تا کنون حدود 14 هزار نفر عضو داشته که از این تعداد 4879 عضو اقدام به تکمیل پرونده عضویت خود نموده و اطلاعات این تعداد در سامانه جامع ورزش کشور ثبت گردیده است.

اعضا در صندوق اعتباری حمایت، به گروه های 7 گانه تقسیم می شوند که خدمات قابل ارائه، بر اساس گروه پوشش دهنده به آنها تعلق می گیرد. طیف این گروه بندی از قهرمانان المپیک (گروه یک) تا هواداران ورزشی (گروه 7) تعریف شده است. به عنوان مثال قهرمان آسیا در رشته دوچرخه سواری در گروه 3 صندوق قرار گرفته و یا داور بین المللی فوتبال در گروه 4 قرار می گیرد.

تعداد 1024 نفر ماهیانه از صندوق اعتباری حمایت مستمری دریافت می کنند. مستمری شامل مدال آورانی می شود که در آوردگاه المپیک، پارالمپیک، بازیهای آسیایی و یا قهرمانی جهان(در رشته های فعال در المپیک) موفق به کسب عنوان شده اند. این افراد در گروه یک و 2 صندوق اعتباری حمایت قرار دارند.

در سال جدید 2374 عضو قهرمان و پیشکسوت و خانواده آنها از خدمات بیمه تکمیلی درمان استفاده می کنند. امسال بیمه تکمیلی درمان در 2 طرح جامع، پاسخگوی نیازهای درمانی جامعه ورزش کشور است.

تمامی بخش های صندوق اعتباری حمایت در ایام هفته (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 لغایت 16) آماده ارائه خدمات به اعضای محترم و جامعه ورزش کشور می باشد. اعضا، قهرمانان و پیشکسوتان محترم ورزش کشور می توانند از طریق شماره تماس های 26206430-26206440 - 26206450 و یا وب سایت www.ghahremanan.ir انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نموده و ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری رسانند.

کد:23330-1397


 نظر شما

نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
 
  


گزارش تصویری


 آرشیو گزارش تصویری

فضای مجازیبرای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به کانال رسمی صندوق حمایت بپیوندیدشرکت های تابعه

آمار سایت 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.