www.Ghahremanan.ir

 صندوق حمايت از قهرمانان و پيشکسوتان ورزش کشور

 

درددل پیشکسوت وزنه برداری
دوست دارم از نزدیک در جریان اتفاقات وزنه برداری باشم
دانیل گورگیزنژاد دارنده مدال نقره بازیهای آسیایی بانکوک این روزها در گوشه خانه اش در مهر شهر کرج زندگی را سپری می کند و ازینکه از دنیای وزنه برداری دور افتاده ناراحت است.

دانیل گورگیزنژادٰ پیشکسوت وزنه برداری و دارنده مدال نقره بازیهای آسیایی بانکوک درباره شرایط این روزهایش به خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان گفت: این روزها در خانه کوچک خود در مهرشهر کرج به سر می برم و هر روز با خرید روزنامه از اخبار ورزشی به ویژه وزنه برداری مطلع می شوم.

وی در ادامه گفت: هرازگاهی نصرالله دهنوی با من تماس می گیرد و از واریز 200 هزار تومان حقوقی که فدراسیون وزنه برداری به من پرداخت می کند اطلاع می دهد. دوستان و پیشکسوتان وزنه بردار قدیمی خود را زیاد نمی بینم، با اینکه با آمدن مرادی خیلی از پیشکسوتان در فدراسیون وزنه برداری دور هم جمع شده اند اما تاکنون هیچ کس از فدراسیون سراغی از من نگرفته است.

گورگیزنژاد که در نوزدهمین دورۀ بازی های المپیک 1968 مکزیکوسیتی همراه با محمد نصیری، پرویز جلایر، نصرالله دهنوی در مسابقات وزنه برداری شرکت کرده بود درباره شرایط این روزهای وزنه برداری کشور گفت: بعد از 18 سال تمرین و سعی و تلاش مدوام توانستم به مدال بازیهای آسیایی برسم آن زمان دوپینگ ما مصرف میوه های دارای ویتامین بود. در حال حاضر جوان ها می خواهند خیلی زود راه صد ساله را یک شبه طی کنند، همین است که خیلی وقت ها می شنویم که وزنه بردارها به خاطر دوپینگ از مسابقات حذف شده اند.


وی در ادامه تصریح کرد: کسب مقام در المپیک به زحمت به دست می آید و به سادگی نیست، سالها باید تلاش کرد. همه ورزشکارها باید با تلاش و سرلوحه قرار دادن جوانمردی به مدال المپیک برسند.


این پیشکسوت وزنه برداری در پایان درخواست کرد: خیلی دوست دارم که از نزدیک در جریان اتفاقات وزنه برداری کشور باشم اما تاکنون نه پیشکسوتان و نه شخصی از فدراسیون از من دعوت نکرده است، روزنامه و تلویزیون تنها راه هایی است که از طریق آنها می‌توانم در جریان اخبار وزنه برداری قرار بگیرم.

تاريخ  ارسال خبر:چهارشنبه 18 آذر 1394 - 08:53

کد خبر:26925-1401

 

 
Copyright © www.Ghahremanan.ir

کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به صندوق حمايت از قهرمانان و پيشکسوتان می باشد.